Fookuses Fitness Training Day 1.0 toimus 10. augustil 2022

Fookuses Fitness Training Day tuleb tagasi sel suvel!

Fookuses Fitnessi esimene Training Day toimus 10. augustil Arigato Spordiklubi spordiväljakul. Treeningpäeva juhtisid Fookuses Fitnessi asutaja ning kogenud personaartreener Hans Hiiuväin koos kõigile teada-juba tuntud bikiini-fitnessi eestvedaja Egle-Eller Nabiga. 

Värskes õhus viidi läbi lõbusaid sportmänge ning anti kogu kehale ka korralikult valu. Osalejate vahel loositi välja Fookuses spordiriideid, Arigato spordiklubi kuukaarte ning Fitbody erinevaid tooteid ning premeeriti ka parimaid ja tugevamaid osalejaid. 

Janu kustutamiseks ja energiavarude täiendamiseks said sportlased proovida Nocco spordijookide uusi maitseid ning peale rasket trenni küpsetas otse Itaaliast kohale lennanud kokk kõigile väljateenitud tervislikud itaalia-stiilis pitsad. 

Peale kurnavat trenni ja kosutavat einet avanes kõigil võimalus küsida nõu näiteks toitumise, treenimise või lihtsalt terviliku elustiili teemadel oma ala tippudelt. 

FOOKUSES FITNESS TRAINING DAY 2.0 ON VARSTI TULEKUL!

Kui ka Sina soovid ka sel korral meie üritusest osa saada siis liitu kohe meie VIP-Listiga ja saa esimesena teada, millal üritus toimub. Kohtade arv on piiratud! 

Fookuses Fitness Training Day Group Photo Arigato spordiväljak

FOOKUSES ON EESTIS LOODUD TREENINGRIIETE BRÄND

"Oleme terve oma elu spordile pühendanud ning koostööd teinud valdkonna tippudega.

Nägime Eestis vajadust Fookuses brändile, sest mitte ükski kohalik tootja ega edasimüüja ei rahulda meie vajadusi - lõiked piiravad vabalt liikumist."

— Fookuses brändi asutaja ja personaaltreener Hans Hiiuväin 

E-POODI